תפריט ראשי
RssFacebook
טיפולים וסדנאות


עיסוי רקמות עמוקות

כאשר מדברים על  טיפול טבעי, או עיסוי רקמות עמוק, מדברים על היכולת לשפר ולהשיב את הרקמות לנקודת ההתחלה. קיימים כיום מרכזי ספא אשר מספקים את העיסוי יחד עם מגוון שירותי הספא, כמו יום פינוק, בית קפה או אמבט שמנים זוגי. ע

יסוי רקמות עמוקות, בא לספק פתרון מושלם לרקמות אשר נפגעו. רקמות הן למעשה רקמות החיבור אשר עוטפות את השרירים, הגידים והרצועות. כאשר נקרעת רקמת החיבור, שהרי השרירים, הגידים וכל השאר הופכים חשופים אף הם לנזקים כאלה ואחרים.

על מנת לגרום להפגת הכאב וריפוי משתמשים בעיסוי ייחודי המפיג את הכאבים לאלתר. העיסוי המיוחד משיב את המצב לקדמותו בעוד עיסוי רגיל רק ירגיע ויגביר זרימת דם תקינה.

על עיסוי רקמות ורזיי הטיפול

ניתן כאמור לקבל טיפול שכזה במרכזי ספא שונים בארץ, וגם התזמון והאופן בו הם מבוצעים משתנה מעט. אבל ככלל טיפול של עיסוי רקמות עמוק, מתרחש בערך שלושת רבעי השעה. הוא מתרחש באמצעות הפעלת לחץ על הרקמות אשר מגוננות על השרירים, הגידים והרצועות. שחרור הרקמות בא לידי ביטוי בטיפול לאורך ורוחב של סיבי השריר, התנועות כמו חוזרות ונשנות על סיבי השריר. לאחר מכן, בא עניין הפעלת הלחץ על נקודות הכאב. הרצון הגדול בא לידי ביטוי ביצירת תנועה תקינה במפרקים.

כל טיפול יתמקד בנקודה אחרת וכך למעשה יספק הטיפול העמוק את הצלחת העיסוי. היכולת להשיב את האלסטיות לרקמת החיבור ושיפור זרימת הדם, הם רק חלק מהיתרונות אותם מציע הטיפול.

באמצעות “תיקון” הרקמות, תצא הפסולת המצטברת ברקמות ותקנה את האפשרות לאספקת דם לאיבר באופן הבריא ביותר. בסיכום הדברים, מספק הטיפול סיוע למניעת דלקות וליצירת כאב כזה או אחר אשר נובע מאי תקינותם של הרקמות. חשוב לציין כי כל אדם יגיב אחרת לטיפול.

יש אנשים שהשלכות הכאב יוותרו איתו הרבה מעבר לכמה שעות ויש שיחושו הקלה רק לאחר כמה ימים. כמו בכל דבר, ראוי לבצע סדרת טיפולים לריפוי ממגר ומושלם.

כיצד לאתר מטפל מקצועי?

ערכו סקרים ייחודיים באמצעות המדיה או האינטרנט. הקדמה מציעה לא מעט מטפלים בעלי שם ויכולות.

המוניטין וההמלצות תסייענה לשים את היד ולבחור מטפל מקצועי.יש לבחון ולקבוע פגישה ראשונית, בפגישה יש לבחון את מיקום המטפל, את הכלים העומדים לרשותו ובפרט צוות העובדים.
כך גם לגבי עלויות, בחרו בעלויות שוות לכל כיס ומאידך היזהרו מעלויות זולות יתר על המידה, הן תמיד אמורות להעלות את החשד.

מיכל תשמח להעניק לכם מגוון טיפולי עיסוי בביתה